איזה איטום לבחור ?

שתף מאמר זה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כך תדעו איזה איטום אתם צריכים לנכס שלכם

ראשית, אתם צריכים לדעת שיש כמה סוגים של שירותי איטום שניתנים על ידי חברות מקצועיות. איטום מבנים מתמקד באטימת קירות בניינים מפני חדירת מים, בעוד איטום גגות נועד למנוע חדירת מים דרך התקרה.

שנית, על מנת להחליט עם איזה חברת איטום ברמה גבוהה תצטרכו לעבוד נדרש להכיר את השיטות הקיימות:

א. איטום ביריעות משוריינות – בחרו חברה כזו על מנת לאטום את הגגות של המחסן הפרטי, הדירה השכורה, החנות או העסק שלכם. יריעות משוריינות הן למעשה כיסוי עם חומר פלסטי וציפוי בחומר נוסף וקשיח בעל תכונות בידוד חום.

ב. יריעות ביטומניות – בחירת חברה שמשתמשת ביריעות ביטומניות תתאים לכם אם אתם בעלי הדירה או הנכס. מצד אחד מדובר על שיטת האיטום הטובה ביותר שמבטיחה עמידות לשנים רבות, אך מצד שני היא גם היקרה ביותר.

ג. זיפות גגות – אפשר ליישם זפת על גבי המשטח ולשלב חומרי איטום נוספים כדי לשפר את הבידוד. עם זאת, בזיפות גגות יש צורך בהנחת אריג פיברגלס בין שכבות חומרי האיטום. היתרון הוא תוצאות מהירות במחיר נמוך, אך החיסרון הוא עמידות מוגבלת.
אפשר גם לשלב בין איטום חדרים רטובים כמו מקלחת ושירותים או לאטום פתחים וחלונות. בענף הבנייה משתמשים בשיטות מיוחדות לאיטום תפרים, שיש, בריכות, מנהרות, מאגרי מים ומתקני מים.

בחירת חברה לפי ניסיון והמלצות אובייקטיביות

נסו לקרוא כמה שיותר מידע על שיטות האיטום השונות ולהחליט פחות או יותר איזו טכניקה מתאימה לגג שלכם. במידה ואתם צריכים לאטום את הקירות החיצוניים, בררו על איטום בסנפלינג כדי למנוע חדירת מים דרך סדקים וחרכים. לאחר מכן תוכלו להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין חברות לפי פרמטרים כמו ניסיון, המלצות ומחיר.

את הניסיון של חברת איטום תוכלו לבדוק על ידי יצירת קשר עם החברה עצמה. בנוסף תוכלו לברר על חוות דעת אודות החברה ברחבי האינטרנט ובמדיה החברתית (לדוגמא : פייסבוק, אינסטגרם וכו׳.) א.ד איטום ובניה מתחייבים לעבודה ברמה המקצועיות ביותר מלווים ביועצי איטום, מהנדסים, והנדסאים. מוסמכים system, בוגרי מכללת הבונים ועם נסיון עתיר שנים של כ-30 שנה.